Biežāk uzdotie jautājumi par Rennie®

Aplūkojiet dažus visbiežāk uzdotos jautājumus par antacīdiem, kas palīdzēs nodrošināt vislabāko risinājumu grēmu un gremošanas traucējumu simptomu gadījumā.
Tīmekļa vietnē atradīsiet daudz informācijas par visiem stāvokļiem, kurus var atvieglot ar Rennie® tabletēm.

    Rennie® ir antacīds, kas iedarbojas kuņģī, neitralizējot lieko kuņģa skābi, lai palīdzētu novērst grēmas un gremošanas traucējumu radīto diskomfortu. 

    Rennie® tabletes ir piemērotas pieaugušajiem un bērniem, kas ir vecāki par 12 gadiem. Rennie® tabletes nav ieteicams lietot bērniem līdz 12 gadu vecumam. 

    Nē, Rennie® tabletes nesatur aspartāmu.

    Jā, Rennie® tabletes ir piemērotas veģetāriešiem.

    Jā, Rennie® tabletes ir piemērotas vegāniem.

    Rennie® var lietot grūtniecības laikā grēmu simptomu atvieglošanai, ja to lieto atbilstoši norādījumiem. Tomēr pirms jebkuru zāļu lietošanas grūtniecības laikā vienmēr konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 

    Rennie® var lietot barošanas ar krūti laikā, ja to lieto atbilstoši norādījumiem.

    Rennie® ir pieejams aptiekās.

    Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kur iegādāties

    Rennie® tabletes satur nelielu cukura daudzumu. 

    Mums nav īpašu ieteikumu cukura diabēta pacientiem, tāpēc iesakām konsultēties ar ārstu.

    Lietojot Rennie® 680 mg/80 mg košļājamās tabletes, nelietojiet vairāk par 11 tabletēm dienā. Lietojot Rennie® Orange 680 mg/80 mg košļājamās tabletes, nelietojiet vairāk par 11 tabletēm dienā. 

    Rennie®

      Rennie® Orange

    Jā, Rennie® var lietot naktī, tas neitralizē lieko kuņģa skābi, lai palīdzētu novērst grēmas, gremošanas traucējumu un skābes refluksa diskomfortu naktī.

      Antacīds ir viela, kas neitralizē kuņģa skābi.

      Antacīdi tikai mazinās grēmas, gremošanas traucējumu vai skābes refluksa simptomus, nevis ārstēs pašu problēmu. Ja simptomi saglabājas ilgāk par 7 dienām, konsultējieties ar ārstu, lai pārliecinātos, ka cēlonis nav kaut kas nopietnāks.  Ārsts varēs ieteikt pastāvīgu ārstēšanas pieeju.

      Ģimenes ārsts var pārrunāt jūsu dzīvesveidu un līdz šim izmēģināto ārstēšanu. Viņš var ieteikt turpināt lietot antacīdos līdzekļus, kā arī var piedāvāt citus piemērotus medikamentus vai, ja nepieciešams, nosūtīt pie speciālista.   

      Lai gan cilvēki šos terminus bieži lieto kā sinonīmus, starp grēmām un gremošanas traucējumiem ir atšķirība. 

      Gremošanas traucējumu simptomi ir grēmas – dedzināšanas sajūta, kas sākas krūtīs vai kaklā un izpaužas viļņveidīgi. Visbiežāk tas notiek tad, kad skābe no kuņģa paceļas barības vadā un virzās uz augšu, izraisot sāpes un diskomfortu. 

      Kas ir gremošanas traucējumi? Tas būtībā ir "neefektīvs gremošanas process" un tiek izmantots kā vispārīgs termins simptomu kopumam, kas ietver grēmas, kā arī visas sāpes vai diskomfortu, kas jūtams kuņģa rajonā pēc ēšanas. To bieži izraisa tādu produktu ēšana vai dzeršana, kas liek kuņģim ražot lielu daudzumu skābes, piemēram, pikanti ēdieni vai alkohols.